Okulary Prodesign Denmark

… są tak krótko ze mną, a czuję jakby były od zawsze…

O oczy trzeba dbać, szczególnie wtedy, kiedy pracuje się przez wiele godzin przy komputerze. Oprócz kropli do oczu i ćwiczeń (np. ósemek), do zdrowego stylu pracy brakowało mi jedynie okularów. Na wiele modeli fukałam, bo albo niewygodne, albo źle podkreślały mój pyszczek, albo chociaż piękne, to zbyt drogie. Jednakże po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam te swoje, jedynie, wymarzone, po prostu piękne pod każdym względem. I wcale, ale to wcale się nie przejmuję tym, iż są przeznaczone dla mężczyzn.

Okulary Prodesign Denmark to cud miód i malina. I to nie tylko moje, ale również inne modele, które znajdziecie na www.prodesigndenmark.com. Natomiast moje denmarki są….

 

więcej na nowej stronie WWW.BLOK.KOTY2.COM

Pozdrawiam,

Kotka Odwrotka

P.S. Notka od Pasiastego – Kotka Odwrtoka jest na tyle odwrotna, że nawet okulary musi mieć męskie, a nie damskie 😀

Reklamy

2 responses to “Okulary Prodesign Denmark

 • Arek

  Dziękuję Kotko Odwrotko za ciekawe, nieznane mi informacje. Sam nosze okulary i marze o wygodnych i ładnych oprawach. Będę pytał u optyków, może mają lub sprowadzą wyroby Prodesign Denmark.
  A tak przy okazji, to do tej pory podziwiałem Danię za kilka rzeczy: klocki lego, które znam z młodości, piwo Carslberg, które już mogę pić (skończyłem 18 lat) i komedie „Gang Olsena”, które niedawno nadawała TV. To Królestwo mnie zadziwia, wytwarza perfekcyjne produkty, ale nie wiedziałem, że wytwarzają też świetne, jak zapewnia Kotka Odwrotka, okulary. Czym jeszcze nas zaskoczą?
  To małe państwo, ale nasi władcy powinni się na nim wzorować, bo jest znacznie bliżej Polski niż Japonia czy Irlandia, które zafascynowały naszych rządzących.
  Jak znacie coś fajnego z Danii, to napiszcie, bo ich bardzo lubię
  Pozdrawiam Arek

  • kotokrytycy

   Arku dziękujemy za przypomnienie o piwie z tego pięknego kraju. Duńczycy są rzeczywiście perfekcjonalistami w tworzeniu rzeczy, o czym coraz częściej się przekonujemy. A o okulary proszę pytać, bo na pewno sprowadzą je dla Ciebie. Musisz tylko znać kod/numer danych oprawek, ktore znajdziesz na ich stronie www.
   Pozdrawiamy ciepło,
   Kotokrytycy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: